Oferta pracy w Mainz(Moguncja)

Poszukujemy opiekunki głównie do opieki nad panią ale w domu również jest obecny mężczyzna.

OPIS ZLECENIA PANI Z MAINZ

Do opieki jest Pani Rosemarie lat 80, starsza Pani mieszka z mężem. Pani Rosemarie waży ok. 60 kg. i ma 160 cm. wzrostu. Pani jest po udarze mózgu. Cierpi również na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze oraz początkową demencję. Starsza Pani jest osobą leżącą. Czynności higieniczne oraz pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Trzeba przewracać Panią na boki, zmieniać pozycje w łóżku, aby zapobiec odleżynom. Nie ma transferu, Pani Rosemarie nie wysadza się na wózek. Do pomocy przychodzi trzy razy dziennie Pflegedienst. Starszy Pan jest całkowicie samowystarczalny, jeździ samochodem, pomaga w opiece nad żoną.

Obowiązki:

Utrzymywanie porządku, zakupy, prowadzenie domu (gotowanie, pranie, prasowanie- również obejmuje męża Pani Rosemarie), pielęgnacja podopiecznej, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe: dobre: Starsze małżeństwo mieszka w bardzo dużym mieszkaniu na pierwszym piętrze, jest winda. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Jest dostęp do Internetu. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się po drugiej stronie ulicy. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie.

Wymagania co do opiekunki:

Odpowiednia opiekunka to kobieta w średnim wieku od 30-50 lat z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Prawo jazdy nie jest wymagane, może to być osoba paląca, ważne, że nie w domu.

Wynagrodzenie: 1300 euro/ miesiąc

Wyjazd: LUTY