Opinie naszych pracowników

Oryginalne opinie naszych pracowników oceniające współpracę z PRO-SENIOR Sp. z o.o.:

Opiekunka Pani Czesława

Od około trzech lat związana jestem z firmą PRO-SENIOR Sp. z o.o., współpraca układa nam się wspaniale. Z pracodawcy jak i personelu jestem bardzo zadowolona. Pracownicy biura są mili, sympatyczni i uprzejmi, zawsze służą pomocą. W trakcie trwania kontraktu jest przyjemna i rodzinna atmosfera. Z tej firmy wyjeżdżałam kilkakrotnie do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Warunki pracy były bardzo dobre, opieka przy osobach starszych nie była ciężka. Personel w tej firmie załatwił wszystkie formalności związane z wyjazdem do podopiecznego, zadbał również o to, by mieć odpowiednie warunki mieszkaniowe. Po przyjeździe do Niemiec otoczona byłam opieką przez miejscowego kooperanta. Firma PRO-SENIOR zapewnia mi stabilizację finansową, gdyż środki finansowe z wykonanego zlecenia są przelewane na konto terminowo. Paniom, które zainteresowane są pracą w firmie PRO-SENIOR, a chcą opiekować się starszymi osobami- POLECAM, ja pracuję już z nimi 5 lat.

Opiekunka Pani Maria

 Spośród wielu firm oferujących pracę, wybrałam firmę PRO-SENIOR. Kompetentna Pani doceniła znajomość języka niemieckiego, doświadczenie i starannie dobrała podopiecznego. Już w Niemczech, w miejscu pracy znalazłam się pod kompleksową opieką kooperatora. Od samego początku miałam poczucie, ze firma PRO- SENIOR nie traktuje mnie rzeczowo. Zespół jest kompetentny, interesują się stanem podopiecznego, służą pomocą, przestrzegają warunków zawartych w umowie, łącznie z terminowym wynagrodzeniem. Firma jest godna zaufania i polecenia.

Opiekunka Pani Ania

 Jestem szczęśliwa, że na mojej drodze stanęli tak wspaniali, kompetentni i dobrzy ludzie. Dział rekrutacji służy zawsze pomocą, cokolwiek, by się nie działo,można wszystkie sprawy omówić i liczyć na wyrozumiałość oraz dobre słowo. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą PRO-SENIOR. Wszystkich pracowników poznałam osobiście i muszę przyznać, że taka ekipa ludzi nie zdarza się często, wszyscy są przemili, z uśmiechem na twarzy, bardzo serdeczni. Tak wspaniałej załogi życzę każdej firmie, bo dobra załoga to sukces firmy. Poruszając kwestię finansową to także jest na wysokim poziomie, czy to dla osób ze słabą znajomością języka niemieckiego, czy dla tych, którzy biegle władają tym językiem, zarobki są bardzo dobre. Każdej z pań, która chce ubiegać się o wyjazd do Niemiec w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych, serdecznie polecam aby skorzystała z usług firmy PRO- SENIOR, to rzetelna, godna uwagi firma.

Opiekunka Pani Halina

 Jako długoletni pracownik firmy PRO-SENIOR, a wcześniej także innych agencji zatrudnienia mam możliwość rzetelnej oceny jej funkcjonowania oraz każdego z jej ogniw. Stawiam fachowość pracowników Pro-Senior na najwyższym poziomie. Informacje przekazywane opiekunkom/opiekunom są zawsze kompetentne, wyczerpujące, wytłumaczone w sposób zrozumiały. Mamy ciągły kontakt z każdym z firmy, w każdej chwili, w której zwracamy się o pomoc. Ich zainteresowanie nami, naszymi podopiecznymi, czy ewentualnymi problemami czyni wyjazd mniej stresującym. Pracujemy w poczuciu bezpieczeństwa. Wypłaty przekazywane są terminowo i w ustalonej wysokości. Szczególnie też cenię sobie kompetencje zawodowe koordynatora- Pana Filipa. Jestem pełna uznania, zarówno co do jego wywiązywania się z obowiązków służbowych jak i pracy wykraczającej poza tą, która wynika z pełnionej przez niego funkcji.

Opiekunka Pani Irena

 Współpracę z Firmą PRO- SENIOR Opole rozpoczęłam 03 stycznia 2012. Firma PRO- SENIOR, która ma siedzibę w Opolu na ulicy Cygana 4 jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dostosowaniu ofert oraz rozwiązywaniu problemów. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, a wypłaty są regularnie na koncie. Na terenie Niemiec do naszej dyspozycji o każdej porze dnia jest koordynator, który służy pomocą, jak również wykazuje ogromne zainteresowanie tym jak układa się współpraca z rodziną. Firma również prowadzi szkolenia, dzięki, którym można uzyskać certyfikat opiekunki osób starszych– dwujęzyczny. PRO- SENIOR to partner profesjonalny i rzetelny. Zapewnia pełne wsparcie na etapie wdrożenia i opiekę po uruchomieniu umowy. Pracownicy biurowi zatrudnieni w Firmie PRO- SENIOR są dobrze przygotowani do wszelkich zadań w zakresie opiekunek osób starszych, a także dobrze się orientują jak jest w każdej rodzinie, gdzie wysyłają swoje opiekunki. Na podstawie wielu doświadczeń mogę polecić Firmę PRO- SENIOR jako firmę charakteryzującą się znakomitą obsługą oraz mogę stwierdzić, że jest to Partner godny zaufania i polecenia, biorąc pod uwagę solidność, w pełni profesjonalne zaangażowanie oraz kompetencje pracowników.

Opiekun Pan Stanisław

 Nie mogłem dalej pracować jako dekarz z powodów zdrowotnych. Zdecydowałem się na podjęcie pracy w opiece wykorzystując niewielkie doświadczenie rodzinne związane z opieką i stosunkowo dobry niemiecki. Jak na pierwszy ogień z PRO-SENIOREM ułożyło się wszystko według moich oczekiwań. Reszta należała już do mnie. Zbudowanie dobrych stosunków z podopiecznym i jego rodziną jest podstawą mojego zadowolenia. Kasa? Ustawiam datownik mojego zegarka wg wpływów na konto. Firma? Konkretna, miła, pomocna i rzetelna, życzę wszystkim w tej branży takiego pracodawcy i tak miłych pań w biurze.

Opiekunka Pani Elżbieta

 W firmie PRO-SENIOR pracuję od czterech lat. W tym czasie pracownicy biura zawsze okazywali życzliwość, zrozumienie i chęć takiego doboru stanowiska pracy, które odpowiadało oczekiwaniom. Wypłata wpływa punktualnie, każde zapytanie znajduje zadowalającą odpowiedź. Opieka na terenie Niemiec jest właściwa. Polecam firmę PRO-SENIOR jako dobrego pracodawcę.

Opiekunka Pani Irena

 Od 2010 roku pracuję jako opiekunka w Niemczech za pośrednictwem firmy PRO-SENIOR i jestem zadowolona, a mam skalę porównawczą, bo wcześniej pracowałam w wielu podobnych firmach. Jestem osobą otwartą, dlatego kiedy tylko coś mi się nie podoba, z miejsca informuję o tym firmę, szefa, oczekując pomocy – i ją otrzymuję. To nas cieszy i wprowadza w pracy spokój i zaufanie do firmy. A to jest niezwykle istotne, podobnie jak warunki mieszkaniowe, które mamy wspaniałe.

Opiekunka Pani Julia

 Współpracę z firmą rozpoczęłam w październiku ubiegłego roku i na podstawie mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że informacje o działalności firmy zawarte w prospektach reklamowych są prawdziwe. Jest to naprawdę dobra firma – wiarygodna, rzetelna, skuteczna w działaniu, dbająca zarówno o podopiecznych, jak i opiekunów. Po prostu profesjonalna. Panie i panowie pracujący w PRO-SENIORZE odznaczają się kulturą osobistą, życzliwością, taktem, dyskrecją. Są otwarci na uwagi i sugestie, autentycznie angażują się w rozwiązywanie problemów, a na pracującego w Niemczech p. Filipa można liczyć w każdej chwili.