,

NIE WARTO KŁAMAĆ, CZYLI CZEGO DOWIESZ SIĘ O ZLECENIU

Czy wiedzieliście, że dzisiaj, 28 marca obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ KŁAMSTWA ?

Przy tej okazji chcemy opowiedzieć o tym, czego przed wyjazdem dowiaduje się Opiekunka lub Opiekun na temat stanu zdrowia Podopiecznego, warunków mieszkaniowych oraz ogólnie o zleceniu.

WSZYSTKIEGO, CZEGO UDA NAM SIĘ DOWIEDZIEĆ ! Każdy przed wyjazdem na nowe zlecenie otrzymuje kopię Bedarfsanalyse wypełnionego przez rodzinę naszego Podopiecznego. Tam znajdują się informacje na temat chorób, ogólnego stanu zdrowia, stopnia niepełnosprawności. Informacje w czym Podopieczny lub Podopieczna potrzebują pomocy. Opis jakie Opiekunka lub Opiekun będą mieli obowiązki w domu oraz jakie są warunki mieszkaniowe. Są informacje na temat charakteru oraz zainteresowań danej osoby. Często rodzina rozpisuje ogólny przebieg dnia z podziałem na godziny. Jest też miejsce na informacje dotyczące ewentualnych problemów z nocnym wstawaniem.

Oprócz Bedarfsanalyse, która jest wypełniona w języku niemieckim nasi Opiekunowie i Opiekunki otrzymują Opis Zlecenia w języku polskim.

Dodatkowo Nasi Koordynatorzy sprawdzają zlecenia osobiście i przekazują naszym pracownikom szczere informacje. Nie tylko te pozytywne…

ŻYCZYMY PAŃSTWU MIŁEGO DNIA ! Szczerze, bez kłamstw.