NOWE ZLECENIE – Datteln kod 45711

NOWE ZLECENIE :

Pomocy potrzebuje Pani Hechthild z (45711 Datteln)

Aktualny stan zdrowia:

Pani Hechthild: 69 lat, 77kg, 177cm. Pani choruje na depresję, nadciśnienie i raka trzustki. Pani Hechthild jest osobą leżąca, czasami siada na wózek inwalidzki. Z racji tego potrzebna jest pomoc przy ubieraniu się, jedzeniu i piciu, jak i pomoc przy przechodzeniu z łóżka na wózek. W domu dostępny jest też Toilettenstuhl. Pani Hechthild budzi się raz w nocy i potrzebuje wtedy pomocy. Również potrzebna jest pomoc przy higienie osobistej i całkowite przejęcie higieny miejsc intymnych przez opiekunkę. Pani ma problemu ze wzrokiem i nosi okulary. Pani Hechthild jest osobą cierpliwą i zdystansowaną.

Zadania opiekunki

Rodzina preferuje panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Nie musi posiadać prawa jazdy, może być osobą palącą. Do zadań będzie należała pomóc Pani Hechthild w codziennych czynnościach, higienie, mobilizacja, oraz zajmowanie się domem(pewnie, sprzątanie, gotowanie itd.)

Opis domu

Jest to dom jednorodzinny w małym miasteczku. Ok. 10 min pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się centrum. Opiekunka dostanie Do dyspozycji własną powierzchnię mieszkalną, wraz z osobną łazienką. Będzie tam również łóżko, szafa, stolik, kanapa, telewizor i dostęp do Internetu. W domu, w osobnym mieszkaniu,  mieszka też rodzina Pani Hechthild, która ją codziennie odwiedza.

 

Rozpoczęcie zlecenia – luty 2020

Więcej informacji pod nr tel. 774428338 lub 668546354