Nowe zlecenie w Bochum od 05.05.2020r.

Opieki potrzebują Pani Maria i Pan Gerd zamieszkali w Bochum !!!
Termin rozpoczęcia zlecenia – 05.05.2020r.

Aktualny stan zdrowia podopiecznych:
Pani Maria ma 88 lat, 154 cm wzrostu i waży 55kg. Pani Maria choruje na początkową demencję i czasami traci orientację co do sytuacji lub osoby. Pani cierpi na inkontynecję i zakładane są pieluchy. Poza tym występują zaburzenia rytmu serca. Pani Maria potrzebuje pomocy przy wstawaniu i poruszaniu się po mieszkaniu, wchodzenie po schodach jest niemożliwe. Z powodu reumatyzmu poruszanie się jest bardzo ograniczone. Pani Maria często budzi się w nocy i potrzebuje wtedy pomocy. Jest potrzebna znaczna pomoc przy higienie i codziennych czynnościach, jak np. ubieranie się. Pani Maria miewa często stany depresyjne i nie potrafi się pogodzić z obecną sytuacją.
Pan Gerd ma 89 lat, 178 cm wzrostu i waży 79 kg.,  potrzebuje pomocy przy poruszaniu się(porusza się za pomocą rollatora, ale tylko z pomocą drugiej osoby) i wstawaniu. Cierpi na inkontynencję i zakładane są pieluchy. Zauważalne są początki demencji. Pan Gerd cierpi na niewydolność nerek i niewydolność serca(często brakuje mu tchu przy najdrobniejszych czynnościach). Potrzebna jest pomoc przy higienie i codziennych czynnościach. Na nogach Pana Gerda pojawiły się otwarte rany, które są opatrywane przez centrum medyczne.

Zadania opiekunki:
Do zadań opiekunki będzie należała opieka nad małżeństwem i pomoc przy codziennych czynnościach, jak i również zajmowanie się domem.

Opis domu:
Pani Maria i Pan Gerd mieszkają w domu wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój i łazienkę. Ok. 150m od mieszkania znajduje się apteka i gabinet lekarza rodzinnego. Ok. 5 min od miejsca zamieszkania znajduje się centrum handlowe. W domu znajduje się Wannen-Lift, Toilettenstuhl i winda schodowa.

Kogo szukamy:
Pani z komunikatywnym niemieckim i doświadczeniem w opiece.

Termin rozpoczęcia zlecenia – 05.05.2020r.
Więcej informacji o zleceniu pod nr tel. 774429040 lub 774428338

Możesz również aplikować poprzez formularz na stronie

www. prosenior.pl