Poszukiwana opiekunka z dobrym j. niemieckim – Dortmund

Poszukiwana opiekunka do Pana Franka z Dortmundu  

Aktualny stan zdrowia:

Pan Frank ma 82 lata, waży 80 kg i ma 175 cm wzrostu. Podopieczny choruje na Parkinsona. Bardzo dobrze odnajduje się w rzeczywistości, nie ma problemów z pamięcią. Pan Frank ma duże problemy z mową, nosi też okulary. Głównie porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje pomocy przy przechodzeniu z łóżka na wózek. Kiedy czuje się lepiej porusza się z pomocą rollatora. Pan Frank ma problemy z inkontynencją zakładane są pieluchy. Podopieczny potrafi zadbać jedynie o higienę twarzy, z  resztą ciała potrzebuje pomocy.
Pan Frank był kiedyś z zawodu inżynierem. Interesuje się żeglugą, lubi czytać i rozwiązywać łamigłówki.

Zadania opiekunki:

Do zadań będzie należała opieka nad Panem Frankiem, pomoc w codziennych czynnościach i zajmowanie się domem. Rodzina preferuje kobietę z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego. Nie musi posiadać prawa jazdy, może być osobą palącą.

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny w mieście. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z pełnym wyposażeniem. Zapewniony jest również dostęp do Internetu. Ok. 10 min. pieszo znajduje się możliwość zrobienia zakupów. W domu znajduje się też zwierzątko. W pobliżu mieszka rodzina, która często Pana Franka odwiedza.

Termin rozpoczęcia zlecenia: początek września

Zadzwoń i dowiedz się więcej !!!!  –

tel.-  77 4428338