,

Rozmowa telefoniczna, lub bezpośrednie spotkanie w siedzibie naszej firmy w Opolu, czyli : Dlaczego prosimy o kontakt ?

Szukając nowej pracy zawsze dzwonimy, odwiedzamy konkretną firmę lub podajemy w formularzu aplikacyjnym kontakt telefoniczny do siebie. Nie ma innej możliwości ! Pracodawca nie jest w stanie zatrudnić danej osoby znając ją tylko ze słowa „ priv” wrzuconego pod krótkim opisem zlecenia dodanym na facebook’u.

Przyszły pracownik również nie powinien podpisywać umowy, nie znając szczegółów współpracy, które można ustalić tylko podczas rozmowy.

Dlatego nasza Firma zawsze najpierw rozmawia z potencjalnym pracownikiem. Zadajemy pytania : jakie ma doświadczenie, jakie zadania chętnie będzie realizować, a czego absolutnie nie chce lub nie może wykonywać. Wstępnie ustalamy stawkę, datę wyjazdu oraz długość pobytu na zleceniu. Tworzymy Profil Kandydata.

Oczywiście istnieje również możliwość rozmowy z Koordynatorem, który jest na co dzień w Niemczech, sprawdza wszystkie zlecenia, przekazuje dokładne informacje oraz odpowiada na ewentualne pytania, jak ma wyglądać opieka nad danym Podopiecznym lub Podopieczną.

Dopiero po takiej rozmowie, Profil Kandydata zostaje przekazany Klientom – najczęściej rodzinie Podopiecznych. Po ich akceptacji przychodzi czas na dokonanie wszelkich formalności. Między innymi  Podpisanie Umowy, w której znajdują się ustalone wcześniej informacje.

Cały ten proces pozwala na odpowiednie dopasowanie Opiekuna do Podopiecznego oraz Podopiecznego do Opiekuna, a współpraca przebiega pomyślnie.

Dlatego Szanowna Pani Opiekunko oraz Panie Opiekunie zadzwoń do nas lub podaj kontakt do siebie, na pewno oddzwonimy.

Dowiedz się jak może wyglądać Twoja praca w Niemczech.