Sprawdzone, spokojne zlecenie od 01.06.20 w Nieder-Olm.

Opieki i pomocy w codziennych czynnościach potrzebuje Pan Karl –
zamieszkały w Nieder-Olm – kod 55268.

Aktualny stan zdrowia podopiecznego:

Pan Karl ma 93 lat, waży 80kg, 170cm.wzrostu, pflegegrad: 3.Choruje na początkową demencję, ma chorą prostatę, przeszedł amputację nogi i od 19 lat żyje bez prawej ko
czyny. Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach, przejściu z łóżka na wózek, ubieraniu się oraz jedzeniu/piciu. Miewa problemy ze snem. Jest w stanie częściowo zadba o swoją higienę: umył twarz, zęby, miejsca intymne, ogoli się oraz zadba o pielęgnacje dłoni. Potrzebuje jednak wsparcia w umyciu pleców, nogi i stopy. Pan Karl jest harmonijną, spokojną i szczodrą osobą. Lubi grad w gry planszowe, ogląda telewizję (wiadomości) i czyta gazetę. Co środę o 11:30 przychodzi opieka pielęgniarska, aby umysł Pana Karla. Krewni odwiedzają Pana Karla 2-3 razy w miesiącu na parę dni.

Zadania i obowiązki opiekunki:     

Do obowiązków opiekunki należeć będzie: sprzątanie mieszkania, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie. Pomoc Panu Karlowi w codziennych czynnościach związanych z higieną i poruszaniem się.

Opis domu:

Dom wielorodzinny położony w małym miasteczku. Opiekunka dostaje do dyspozycji własną jednostkę mieszkaniową z łazienką oraz pełnym wyposażeniem: łóżko, stół, TV, radio szafa oraz dostępem do internetu. Najbliższe sklepy znajdują się ok.10 minut drogi od miejsca zamieszkania.

Termin wymiany – 01.06.2020r.
Więcej informacji o zleceniu- tel. 774429040