Zlecenie dla niepalącego Opiekuna w Bochum

Szukamy niepalącego OPIEKUNA do pana  Günther  mieszkającego w 44805- Bochum

Opis stanu zdrowia:

Pan Günther: 88 lat, 70kg, 180cm., ma za sobą zawał serca, choruje na astmę i powoli zaczyna się u niego rozwijać demencja. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się z pomocą rollatora lub laski, a jeżeli któregoś dnia siły nie pozwalają, korzysta z wózka inwalidzkiego. Dostępny jest Toilettenstuhl i Wannenlifter. Pan Günther potrzebuje również pomocy przy ubieraniu się, przechodzeniu z wózka na łóżko, jak i przy higienie osobistej(Grundpflege). Dla pewności są zakładane pieluchy. Pan Günther jest osobą z poczuciem humoru i lubi prowadzić rozmowy.

Zadania opiekuna:

Do zadań opiekuna będzie należało prowadzenie domu (sprzątanie, prasowanie, pranie, gotowanie itd.) i pomoc Panu Güntherowi w higienie i codziennych czynnościach.

Rodzina preferuje mężczyznę z dobrą znajomością języka niemieckiego. Nie może być osobą palącą i nie musi posiadać prawa jazdy.

Opis domu:

Jest to dom wielorodzinny w mieście (Bochum). Opiekun dostanie do dyspozycji własny pokój z łóżkiem, stołem, telewizorem, dostępem do Internetu i osobną łazienkę. Około 10 min. pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów. 2 razy w tygodniu ktoś Pana Günthera odwiedza.

Termin rozpoczęcia zlecenia 23.01.2020.

Więcej informacji o zleceniu pod nr tel. 668546354 lub 77 4428338.