ZLECENIE DLA NIEPALĄCEJ ZMIENNICZKI W BOPPARD (kod 56154)

Praca dla niepalącej Opiekunki z komunikatywnym niemieckim do mobilnej Pani Veroniki w Boppard.

Opis zlecenia:

Opis stanu zdrowia:

Pani Veronika: 85 lat, 58 kg, 153 cm. Pani choruje na demencję, depresję i nadciśnienie. Poza tym cierpi na artrozę kolan. Pani ma problemy ze wzrokiem i nosi okulary. Pani Veronika porusza się z pomocą rollatora lub laski. Potrzebuje również pomocy przy wchodzeniu po schodach, ubieraniu się, wstawaniu i higienie. Zakładane są też pieluchy. Pani Veronika jest osobą spokojną, ale lubi też postawić na swoim. Chciała by jeszcze wiele rzeczy robić sama , ale potrzebuje przy tym wsparcia serdecznej ale zdecydowanej Opiekunki.

Zadania opiekunki:

Do zadań opiekunki będzie należała pomoc Pani Veronice w codziennych czynnościach, zwłaszcza w higienie, ponieważ Pani Veronika o tym zapomina. Ważne by opiekunka znała j. niemiecki na poziomie komunikatywnym, aby umiała łatwo nawiązać kontakt z Panią Veroniką i motywować ją do wspólnych aktywności. Opiekunka nie może być osobą palącą.

Opis domu:

Jest to dom wielorodzinny w małym miasteczku. Mieszkanie znajduje się na 2 i 3 piętrze, dostępna jest winda. Opiekunka otrzyma własny pokój wyposażony w łóżko, szafkę, stół, kanapę(+ osobna łazienka). Zapewniony jest też dostęp do internetu. Możliwość zrobienia zakupów znajduje się 5 min piechotą od miejsca zamieszkania.

 

Termin rozpoczęcia zlecenia – 27.01.20r.

Więcej informacji o zleceniu uzyskać można w biurze pon.-pt w godz. 8-16 , tel. 774428338 .

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie a oddzwonimy.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na FB : Pro-Senior Opieka nad Seniorami w Niemczech@ProSeniorOpole