Zlecenie dla opiekunki z dobrym niemieckim. Pomocy potrzebuje Pani Hildegard zamieszkała w Dexheim – kod 55278

Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Aktualny stan zdrowia Pani Hildegard:

Pani Hildegard ma 83 lata, waży 67 kg i ma 165 cm wzrostu. Choruje na arytmię serca, początkową demencję i nadciśnienie. Pani Hildegard cierpi również na zwłóknienie płuc, w związku z czym jest podłączona do pompy tlenowej. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się przy pomocy rollatora, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i ubieraniu się. Potrzebna jest również pomoc przy higienie- Pani Hildegard potrafi zadbać tylko o higienę twarzy.

Jest bardzo miłą i współpracującą osobą, chętnie robi na drutach.

Zadania opiekunki:

Opieka nad Panią Hildegard- pomoc w codziennych czynnościach, zajmowanie się domem, doglądanie pompy dostarczającej tlen Pani Hildegard.

Preferujemy kobietę z dobrą znajomością języka niemieckiego, która łatwo nawiąże kontakt z Panią Hildegard. Nie musi posiadać prawa jazdy, ważne by była osobą niepalącą.

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny na wsi. W domu jest dostępna winda schodowa. Opiekunka dostanie do dyspozycji własne mieszkanie z pełnym wyposażeniem (łóżko, radio, szafka, stolik). Ok. 10 min. od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów. Panią Hildegard codziennie odwiedzają dzieci i wnuki.

Więcej informacji o zleceniu i terminie wyjazdu dostępnych jest pod

nr telefonu 668546354.

Zadzwoń , zapytaj o szczegóły. W ofercie również inne zlecenia.