Zlecenie dla zmienniczki  w INGELHEIM kod  55218 od 03.04.

Zlecenie dla zmienniczki  w INGELHEIM kod  55218 od 03.04.

 

Aktualny stan zdrowia podopiecznej :

Pani Josefa to  89-latnia kobieta , waży  61kg, 165cm wzrostu, u której stwierdzono depresję, ma zawroty głowy oraz lekką sklerozę. Z orientacją czasową, miejscową, do sytuacji i osoby jest u niej dobrze. Jej słuch oraz wzrok są ograniczone (nosi aparat słuchowy oraz okulary). Nie ma problemów z mową. Porusza się bez pomocy innych, opierając się na lasce lub rollatorze. Samodzielnie wchodzi po schodach, ubiera i rozbiera się oraz samodzielnie je. Ma lekkie zaburzenie rytmu spania (budzi się około raz w nocy), lecz nie potrzebuje wtedy pomocy. Nie bierze też środków nasennych.

Jeśli chodzi o higienę osobistą, to pani Josefa nie potrzebuje pomocy. Jedyne, co jej sprawia problemy to pielęgnacja nóg. Raz w tygodniu wybiera się do fryzjera.

Pani Josefa jest osobą wierzącą, lubi dużo mówić, jest  towarzyska. Interesuje się polityką, literaturą, ogrodnictwem i życiem kościelnym.

Opis domu:

Jednorodzinny dom znajdujący się w miasteczku. Opiekunka otrzyma własny pokój z dostępem do Internetu, własną łazienką, łóżkiem, stołem, radio, oknem oraz szafą. W odległości około 10 minut na piechotę od domu znajduje się mały sklep spożywczy, a kolejne 10 minut drogi dalej jest supermarket. Pani Josefa  nie posiada zwierząt domowych. Pani mieszka sama. 2-3x w tygodniu odwiedza ją rodzina.

Opis oraz zadania kandydatki:

Do zadań opiekunki będzie należeć gotowanie, pranie, prasowanie, posprzątanie  mieszkania i raz na jakiś czas będzie trzeba zrobić zakupy. Wymagania rodziny co do opiekunki: kobieta, niemiecki na poziomie komunikatywnym, nie musi posiadać prawa jazdy, najlepiej by było gdyby to była osoba niepaląca .

 

Termin wymiany – 03.04.2020.

Wynagodzenie – 1300 E/netto/m-c + premia za dłuższy pobyt + premia świąteczna.

Więcej szczegółów o zleceniu pod nr tel. 774429040