Zlecenie do małżeństwa od ok.10.06.2020r.


Wsparcia potrzebują

Pani Katharina i Pan Herbert .

Małżeństwo mieszka w Gustavsburgu kod miejscowości 65462.

 

Aktualny stan zdrowia Podopiecznych:

Pani Katharina ma 78 lat, 165 cm wzrostu i waży ok. 95 kg. Pani od 10 lat choruje na marskość wątroby. Poza tym Pani choruje na cukrzyce, nadciśnienie i od niedawna pojawiają się pierwsze oznaki demencji. Pani potrzebuje pomocy przy higienie i wizycie w toalecie. Z uwagi na inkontynencję są zakładane pieluchy. Pani czasami wstaje w nocy do toalety.

Pan Herbert ma 84 lata,165 cm wzrostu i waży 72 kg. Pan od 7 lat choruje na Parkinsona, co utrudnia mu życie codzienne i sprawia że potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak ubieranie się czy toaleta. Pan Herbert jest umysłowo w pełni sprawny. Porusza się przy pomocy rollatora, jednak dłuższe odcinki są dla niego męczące. Pan Herbert potrzebuje niewielkiej pomocy przy higienie osobistej. Mimo stanu zdrowia Pan Herberta nie opuszcza dobry humor, co czyni go duszą towarzystwa.

Zadania Opiekunki:

Rodzina preferuje opiekunkę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, by łatwo mogła nawiązać kontakt z małżeństwem, które jest bardzo towarzyskie. Opiekunka nie musi posiadać prawa jazdy, może być osobą palącą.

Do zadań będzie należała pomoc przy toalecie i aktywizacja podopiecznych. Również zajmowanie się domem.

Opis domu:

Jest to dom wielorodzinny w mniejszym miasteczku. Na parterze mieszka Pan Herbert z żoną, a na piętrze syn z żoną i wnukami. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z pełnym wyposażeniem (łóżko, stolik, radio, tv, kanapa, szafa) i osobną łazienkę. Zapewniony zostanie również dostęp do internetu. Ok. 10 min. Pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów.

 

Termin rozpoczęcia zlecenia -ok. 10.06.2020

Więcej informacjo o zleceniu pod nr. tel. 774428338 lub 668546354.