ZLECENIE DO MOBILNEJ KOBIETY – 55543 Bad Kreuznach

NOWE ZLECENIE –

Dr Ingeborg (55543 Bad Kreuznach)

Aktualny stan zdrowia :

Pani Ingeborg: 99 lat, 76kg, 160cm. Ma problemy z ciśnieniem – hipertonia (nadciśnienie tętnicze) i niedociśnienie występują u niej na zmianę. Choruje także na związaną z tym niewydolność serca oraz początkowy reumatyzm. Kobieta ma dobrą orientację w czasie, terenie itd., jest zazwyczaj w dobrym nastroju, natomiast czasami popada w depresyjni nastrój. Ma lekkie problemy ze słuchem, ale nie nosi z tego powodu aparatu słuchowego. Porusza się samodzielnie, czasami używa swojej laski. Jest w stanie bez pomocy wchodzić po schodach, ubierać się i jeść/pić. Pani Ingeborg miewa lekkie problemy ze snem, zazwyczaj budzi się raz w ciągu nocy, ale jest w tym czasie w stanie sama o siebie zadbać (nie potrzebuje leków nasennych). Większość czynności związanych z higieną jest w stanie zrobić sama, potrzebuje jedynie pomocy przy czesaniu włosów oraz całkowitej pomocy przy pielęgnacji stóp. Pani Ingeborg ma częściowe problemy z utrzymaniem moczu (zazwyczaj w nocy) – używa wkładek.

Pani Ingeborg jest ambitną, pozytywną osobą, potrzebującą obecności drugiej osoby. Do jej zainteresowań należy: czytanie, oglądanie telewizji, korzystanie z komputera, a także gra w brydża.

Zadania i obowiązki opiekunki:

Do zadań opiekunki należeć będzie: sprzątanie mieszkania, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie oraz pomoc Pani Dr Ingebrog w codziennych czynnościach, takich jak: mycie/czesanie włosów, pielęgnacja stóp i dotrzymywanie towarzystwa.

Kogo szukamy- kobiety z dobrą znajomością języka niemieckiego. Może to być osoba paląca, prawo jazdy nie jest wymagane.

Opis domu:

Mieszkanie położone w Bad Kreuznach – uzdrowiskowym mieście w pobliżu Moguncji. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz pełnym wyposażeniem: łóżko, stół, radio, szafa i dostępem do internetu. W mieszkaniu znajduje się winda. Najbliższe sklepy znajdują się 10 minut pieszo od miejsca zamieszkania. Od czasu do czasu przychodzą w odwiedziny krewni (nach Bedarf).

Wynagrodzenie i termin wyjazdu ustalamy telefonicznie pod nr telefonu – 774428338