Zlecenie do mobilnej pani Henni od 10.07.

 

Od 10.07 opieki potrzebuje mobilna  Pani Henni  zamieszkała w Stadecken-Elsheim- kod  55271

 

Kogo szukamy:

Kobiety z komunikatywnym poziomem języka..

Aktualny stan zdrowia podopiecznej:
Opieki potrzebuje Pani  Henni (89 lata,  waga ca. 52 kg, ca 1,56 cm). Pani Henni jest zdrowa umysłowo, ma słabe serce, dodatkowo cierpi na osteoporozę, musi uważać, aby się nie przewrócić, bo upadek może na stałe unieruchomić staruszkę. Pani Henni potrzebuje asystowania i lekkiej pomocy ze strony opiekunki. Podopieczna chce wiele rzeczy robić sama i jak najdłużej być sprawna ruchowo, chętnie pomaga opiekunce zarówno przy Grundpflege jak i w kuchni podczas przygotowania posiłków. Podopieczna chętnie spędza czas oglądając telewizję lub przeglądając gazetę, chętnie również porozmawia z opiekunką, czy chodzi na spacer w jej towarzystwie.

Zadania i obowiązki opiekunki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, mycie naczyń, prasowanie oraz mycie okien (10 okien-po jednym na tydzień).

Opis domu:
Warunki mieszkaniowe dobre,  duży dom, podwórko, ogród. Pani Henni  mieszka w dużym domu wielorodzinnym . Mieszkanie mieści się na drugim piętrze, do którego prowadzi osobne wejście przez klatkę schodową. Mieszkanie jest duże i zadbane. Łazienka jest wyposażona w wannę i brodzik z kabiną prysznicową. Opiekunka ma do dyspozycji  duży pokój  z wyjściem na balkon.  W domu jest  internet.

Termin wymiany –  10.07.2020r.

Więcej informacji  o zleceniu pod nr

tel. 774429040 lub 668546354.

Zapisz