Zlecenie do samotnej, mobilnej Pani od 30.09 – Koln

Sprawdzone zlecenie do mobilnej kobiety od 30.09.

Pomocy  Maria zamieszkała  w Köln – kod 50769

 

Aktualny stan zdrowia Pani Marii :

86 lat, 54kg, 160cm. Pani Maria posiada orzeczenie o 3 stopniu niepełnosprawności. Choruje na astmę, nadciśnienie, osteoporozę, niewydolność serca i arytmię. Nosi okulary i aparat słuchowy, jest sprawna umysłowo. Pani Maria porusza się samodzielnie przy pomocy laski lub rollatora. Niemożliwe jest chodzenie po schodach. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i higienie. Pani Maria potrafi częściowo sama zadbać o higienę ciała, ale potrzebuje pomocy przy czesaniu i myciu włosów, jak i dolnych partii ciała. Pani Maria jest osobą miłą i otwartą. Ma swojego kota , z którym spędza chętnie czas. Lubi oglądać telewizję i czytać gazety. Lubi też czas spędzać w ogródku.

 

Zadania opiekunki:

Do zadań opiekunki będzie należała opieka nad Panią Marią, rozmowy i mobilizacja, aby utrzymać ją jak najdłużej w obecnej formie oraz pomoc Pani Marii w obowiązkach domowych(sprzątanie, gotowanie, pranie itd.)

Wymagania- komunikatywna znajomością języka niemieckiego. Ważne aby Opiekunka była osobą niepalącą.

 

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny w dużym mieście. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny z  osobną łazienką. Zapewniony jest dostęp do internetu. Ok. 10 min. Pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów. Raz w tygodniu przyjeżdża osoba, która zabiera opiekunkę na zakupy samochodem. W pobliżu mieszkają krewni, którzy czasami odwiedzają Panią Marię .

 

Termin wymiany- 30.09.2020r.

Zadzwoń i dowiedz się więcej !!!!  –

tel.-  77 4428338