Zlecenie do samotnej Pani w Gerlingen (kod 70839) od lutego.

Praca dla niepalącej Pani z komunikatywnym j.niemieckim oraz prawem jazdy do zlecenia do Pani Marie, zamieszkałej w domu jednorodzinnym w Gerlingen.

Opie zlecenia:

Aktualny stan zdrowia podopiecznej:

Pani Marie-Pauline (80 lat) choruje na demencję, która powoli się rozwija. Pani jest w dużym stopniu samodzielna, potrzebuje jedynie pomocy przy ubieraniu się i codziennej higienie. Ze względu na chorobę Pani miewa wahania nastroju. Pani Maria potrzebuje czasem pomocy przy pójściu do toalety w nocy. Samodzielnie się porusza.

Zadania opiekunki:

Do zadań opiekunki będzie należało utrzymanie czystości w domu: pranie, sprzątanie, gotowanie, niewielkie prace w ogródku itd. Rodzina preferuje kobietę z dobrą znajomością języka, która będzie umiała łatwo nawiązać kontakt z Panią Marią i będzie motywowała do codziennych aktywności. Pani Maria lubi tez chodzić na spacery, do kina czy teatru. Poza tym powinna posiadać prawo jazdy i nie może palić.

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny w małym miasteczku. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z szafą, stołem i łóżkiem. Zapewniony jest również dostęp do Internetu. Możliwość zrobienia zakupów znajduje się 20 min. pieszo od miejsca zamieszkania. Co najmniej 2 razy w tygodniu ktoś Panią Marię odwiedza.

Więcej informacji o zleceniu można uzyskać pod numerem tel. 77 4428338 lub 668546354