Zlecenie od 17.07. w Nieder-Olm dla opiekunki z dobrym niemieckim.

Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim w Nieder-Olm od 17.07.2020r.

Aktualny stan zdrowia:

Pani Heidemaria ma 78 lat, 167cm wzrostu i waży 68 kg. Choruje na depresję i demencję. Pani traci czasami orientację co do miejsca, czasu czy sytuacji. Pani Heidermaria potrafi poruszać się samodzielnie, potrzebuje jedynie niewielkiej pomocy przy ubieraniu się, jedzeniu i pici. Czasami budzi  się  w nocy, ale nie potrzebuje  pomocy, dostaje też środki nasenne. Jeżeli chodzi o higienę, to Pani potrafi sama o nią zadbać, jednak jest konieczne by ktoś przy niej był i ją wspomagał. Pani Heidemaria ma problemy z trzymaniem moczu (asekuracyjnie zakładne są pieluchy). Razem z Panią Heidemarie mieszka mąż, który jednak nie wymaga opieki i jest bardzo samodzielny. Raz w tygodniu ktoś państwa odwiedza.   Pani Heidemaria jest osoba spokojną, opanowaną i przyjazną. Interesuje się ogrodem i kwiatami.

Zadania opiekunki:

Do zadań będzie należała opieka nad domem(gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie etc.) i motywacja Pani Heidemarie do różnych czynności.(Pani najchętniej spędzałaby cały dzień w łóżku).

Rodzina preferuje kobietę z dobrą znajomością języka niemieckiego, by mogła łatwo nawiązać kontakt z podopieczną. Nie jest to konieczne, ale może posiadać prawo jazdy, dostępny jest samochód. Może być osobą palącą, ale palenie możliwe tylko na zewnątrz.

Opis domu:

Jest to duży dom jednorodzinny w małym miasteczku. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny apartament i osobną łazienkę. Zostanie również zapewniony dostęp do internetu. Ok. 10 min pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów.

 

Termin wymiany – 17.07.2020r.

Więcej informacji o zleceniu pod nr tel.  668546354 lub 774429040

Zapisz