Zmienniczka od 09.04. w Boppard- kod miejcowości – 56154

Zmienniczka do Pani Veroniki zamieszkałej w Boppard (kod 56154) od 09.04.

Opis stanu zdrowia:
Pani Veronika to 85 letnia kobieta ( 58 kg, 153 cm) chorująca na demencję, depresję i nadciśnienie. Poza tym cierpi na artrozę kolan. Pani ma problemy ze wzrokiem i nosi okulary. Pani Veronika po powrocie ze szpitala jest osobą głównie leżącą. Potrzebuje również pomocy przy ubieraniu się, wstawaniu i higienie. Zakładane są też pieluchy. Pani Veronika jest osobą spokojną, ale lubi też postawić na swoim. Chciałaby jeszcze wiele rzeczy robić sama, niestety ze względu na aktualny stan zdrowia nie może i potrzebuje cierpliwej Pani , która pomoże jej ten fakt zaakceptować.
Zadania opiekunki:
Do zadań opiekunki będzie należała pomoc Pani Veronice w codziennych czynnościach, zwłaszcza w higienie, ponieważ Pani Veronika o tym zapomina. Ważne by opiekunka znała j. niemiecki na poziomie komunikatywnym, aby umiała łatwo nawiązać kontakt z Panią Veroniką i motywować ją do wspólnych aktywności. Opiekunka nie może być osobą palącą. Nie jest konieczne by posiadała prawo jazdy.
Opis domu:
Jest to dom wielorodzinny w małym miasteczku. Mieszkanie znajduje się na 2 i 3 piętrze, dostępna jest winda. Opiekunka otrzyma własny pokój wyposażony w łóżko, szafkę, stół, kanapę(+ osobna łazienka). Zapewniony jest też dostęp do internetu. Możliwość zrobienia zakupów znajduje się 5 min piechotą od miejsca zamieszkania.

Termin wymiany- 09.04.2020r.
Wynagrodzenie – 1300 euro netto/c-c + premia świąteczna oraz za dłuższy pobyt.
Więcej informacji udzielimy telefonicznie – 774429040 lub 668546354.