Zmienniczka od 13.03. – do samotnej, mobilnej Pani w okolicy Mainz – kod 55425

Szukamy Zmienniczki do opieki nad 79 letnia Panią  Ingrid.

Aktualny stan zdrowia:

Pani Ingrid: 79lat, 59kg, 162 cm. Posiada orzeczenie o 2 stopniu niepełnosprawności. Jeśli chodzi o higienę to samodzielnie potrafi zadbać o higienę twarzy, ust, lecz z resztą ciała potrzebuje pomocy. Ma problemów z nietrzymaniem moczu, dlatego zakładane są  . Pani Ingrid cierpi na demencję, depresję, alzheimera, początki Parkinsona, hipertonię, cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi. Porusza się o własnych siłach przy pomocy rolatora. Pani Ingrid używa podczas kąpieli Badelift. Potrzebuje jednak pomocy przy ubieraniu i wchodzeniu po schodach.  Ma lekkie problemy ze wzrokiem i nosi okulary.

Zadania opiekunki:

Sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Ważne by opiekunka mobilizowała Panią Ingrid do podejmowania samodzielnie czynności i wspólnie wykonywała z nią czynności związane z utrzymaniem domu (wspólne pieczenie,gotowanie)

Kogo szukamy?

Kobiety w wieku 50+ z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, aby Pani Ingrid mogła swobodnie nawiązać kontakt.  Nie musi posiadać prawa jazdy oraz może być osobą palącą (palenie tylko na zewnątrz).

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny zlokalizowany na terenach wiejskich. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z łazienką, łóżkiem, szafką. W domu  jest również dostęp do internetu. Około 20 minut od miejsca zamieszkania znajdują się sklepy. ( Edeka w odległości 2 min. pieszo). Pani Ingrid mieszka na 2 piętrze, więc konieczne będzie prowadzenie jej po schodach do kąpieli 2-3 razy w tygodniu. Prawie codziennie ktoś Panią odwiedza.

Termin wymiany – 13.03.20r.

Więcej informacji o zleceniu pod nr tel. 774429040 lub 668546354