NOWE ZLECENIE dla OPIEKUNKI lub PARY OPIEKUNÓW Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM I NIEPALĄCEJ !!!!

NOWE ZLECENIE dla OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM I NIEPALĄCEJ !!!!

(kod miejscowości -55126 Mainz)

Aktualny stan zdrowia Pani Kathariny – 85lat, 114kg, 169cm. Pflegegrad 3. Choruje na niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, osteoporozę oraz ma odleżyny. W sierpniu 2019 roku przeszła operację wycięcia guza nowotworowego. Jest osobą sprawną umysłowo, miewa trudności z orientacjąco do sytuacji. Pani Katharina ma mocno ograniczony słuch, przez co nosi aparat słuchowy. Jest w stanie samodzielnie się poruszać przy pomocy rollatora lub wózka inwalidzkiego, potrzebując jedynie „pomocnej dłoni”. Tym samym przy pomocy opiekuna jest w stanie wejść po schodach, przejść z łóżka na wózek oraz się ubrać, natomiast całkowicie samodzielnie je/pije. Pani Katharina ma zaburzony rytm snu, cierpi na bezdech senny i budzi się średnio 2-3 razy w ciągu nocy, w takich momentach potrzebuje obecności oraz pomocy drugiej osoby. Jest w stanie zadbać o swoją higienę (poza myciem włosów i pielęgnacją stóp). Częściowo nie trzyma moczu, zazwyczaj w czasie nocy.

Codziennie do domu Pani Kathariny przychodzi Pflegedienst, aby założyć rajstopy uciskowe. Raz w tygodniu zajmuje się kąpielą podopiecznej.

Pani Katharina to osoba o silnej woli, z poczuciem humoru. Wcześniej w kręgu jej zainteresowań leżała gimnastyka, której przez wiele lat była instruktorką .

Zadania i obowiązki wobec podopiecznej
Zajmowanie się gospodarstwem domowym: sprzątanie mieszkania, robienie zakupów (od czasu do czasu), gotowanie, zmywanie naczyń, prasowanie. Ponadto: pomoc Pani Katharinie w codziennych czynnościach, jak np. pomoc przy wchodzeniu po schodach, umyciu włosów etc.
 
Kogo szukamy?
kobiety z komunikatywną/dobrą znajomością języka, o przyjacielskiej naturze i doświadczonej w opiece,nie musi posiadać prawa jazdy, ważne aby była to osoba niepaląca.
 
Opis domu
Dom jednorodzinny położony na przedmieściach Mainz. Opiekunka dostanie do dyspozycji pokój z pełnym wyposażeniem oraz własną łazienką i dostępem do internetu. Najbliższe sklepy to jedynie 10min. drogi piechotą. Pani Katharina mieszka sama, 2-3 razy w tygodniu przychodzą odwiedzić ją krewni.
 
Więcej informacji o zleceniu udzielamy telefonicznie :
☎️ 774428338
📲668546354