OPIEKA NAD SAMOTNYM PANEM HANSEM- OKOLICE GEVELSBERG 58285

  • NOWE ZLECENIE
  • Szukamy opiekuna lub opiekunki do Pana Hansa.
  • Aktualny stan zdrowia:

Pan Hans: 79lat, 80kg, 178cm. Pflegegrad 2. Ma raka oraz choruje na cukrzycę. Nie ma problemów z orientacją w czasie, w terenie etc. Jest osobą całkowicie sprawną umysłowo. Ma lekkie problemy ze słuchem, przez co nosi aparat słuchowy. Porusza się za pomocą rollatora bądź wózka inwalidzkiego (na dłuższe dystanse), potrzebując przy tym wsparcia opiekuna. Tym samym jest w stanie z pomocą drugiej osoby wejść po schodach, przejść z łóżka na wózek, ubrać się samodzielnie oraz jeść/pić. Pan Hans nie ma większych kłopotów ze snem . Jest w stanie samodzielnie umyć sobie twarz oraz zęby, natomiast z resztą części ciała potrzebuje pomocy. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać Pana Hansa. Nie ma problemów z utrzymaniem moczu.

Pan Hans to ciepły, przyjacielski, zadowolony z życia i towarzyski Pan. W kręgu jego zainteresowań leżą podróże oraz gołębie.

  • Obowiązki i zadania wobec podopiecznego:

Pomoc Panu Hansowi w codziennych czynnościach związanych z poruszaniem się, ubieraniem i częściowo higieną oraz zajmowanie się gospodarstwem domowym, jak np. sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie. Pan Hans potrzebuje towarzyskiej osoby z którą mógłby spędzać czas.

  • Opis domu:

Dom jednorodzinny położony w kameralnym miasteczku w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. W domu jest dostęp do Internetu. Najbliższe sklepy to ok. 10min. drogi od miejsca zamieszkania. Krewni Pana Hansa mieszkają w pobliżu i często przychodzą go odwiedzić.

  • Termin rozpoczęcia zlecenia – 05.09.19r.

Więcej szczegółów o zleceniu  pod nr tel. :

☎66854635

☎ 774428338