NOWE ZLECENIE DO SAMOTNEJ PANI HILDEGARD W BOCHUM.

NOWE ZLECENIE W BOCHUM.

Pomocy potrzebuje Pani Hildegard zamieszka w -44 808 Bochum.

Aktualny stan zdrowia:

Pani Hildegard ma 98 lat, choruje na demencję, czasami traci orientację i miewa stany depresyjne. Pani Hildegard ma duże problemy ze słuchem, dlatego też nosi aparat słuchowy. Oprócz tego nosi też okulary. Pani Hildegard ma niewielkie problemy z mową. Porusza się za pomocą rollatora. Pani potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i przechodzeniu z łóżka do fotela. Pani Hildegard czasami budzi się parę razy w nocy (2/3 razy) i jeżeli potrzebuje pomocy to puka do drzwi.  Pani Hildegard ma problemy z inkontynencją i zakładane są pieluchy. Jeżeli chodzi o higienę osobistą to Pani Hildegard potrafi zadbać o higienę twarzy, a przy reszcie ciała potrzebuje pomocy.

Zadania opiekunki:

Do zadań opiekunki będzie należała opieka nad Panią Hildegard, pomoc w codziennych czynnościach i zajmowanie się domem. (pranie, sprzątanie, gotowanie itd.) Rodzina preferuje kobietę z dobrą/komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Opis domu:

Jest to dom jednorodzinny w mieście. Opiekunka dostanie do dyspozycji własną powierzchnię mieszkalną, wyposażoną w łóżko, stolik, radio, telewizor, kanapę i szafę. Zapewniony jest też dostęp do Internetu. Niedaleko mieszka rodzina Pani Hildegard, lecz razem z Panią nikt nie mieszka.

 

Termin rozpoczęcia zlecenia- koniec kwietnia 2020r.

Jesteś zainteresowana ofertą?

Zadzwon- tel. 774428338 lub

wyślij wiadomość a oddzwonimy- 668546354.

 

Polub nas na Facebooku –  Pro-Senior Opieka nad Seniorami w Niemczech