Oferta pracy w Ingelheim am Rhein

Poszukujemy kobiety do opieki nad panią w miejscowości Ingelheim.

AKTUALNY STAN ZDROWIA:

Pomocy i wsparcia potrzebuje samotnie mieszkająca p. Josefa lat 88, ok 165 cm wzrostu,ok.61 kg. Pani J. porusza się o własnych siłach, stara się być bardzo samodzielna, jednak nie chce być sama i potrzebuje kogoś kto z nią zamieszka i jej pomoże w życiu codziennym. Czasem miewa zawroty głowy. Pani J. czynności higieny osobistej wykonuje samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy podczas mycia włosów.  Jest bardzo spokojną oraz dobroduszna osobą, potrzebującą lekkiego wsparcia zarówno w czynnościach domowych jak i pielęgnacji ciała. Do obowiązków będzie również należało towarzyszenie podopiecznej podczas spaceru, który pokonuje przy użyciu rolatora.

OPIS DOMU:

Pani mieszka w 3 kondygnacyjnym domu jednorodzinnym. Na parterze mieści się kuchnia, spiżarnia jadalnia z wyjściem na taras, pokój dla opiekunki. Na piętrze  jest duży salon oraz sypialna z łazienką p. Josefy. Na półpiętrze mieszczą się dwa pokoje gościnne ze wspólną łazienką. W domu jest dostep do stałego łącza internetowego.

OPIS OPIEKUNKI:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece, z dobra znajomością języka niemieckiego, osoby taktownej umiejącej się dopasować, nie narzucająca swojej woli.

Początek zlecenia: około 15.07.2018

Wynagrodzenie 1230 €