Oferta pracy w Stadecken-Elsheim

Poszukujemy opiekunki do kobiety mieszkającej w Stadecken-Elsheim.

AKTUALNY STAN ZDROWIA:

Pani Marie, 92 lata, stopień niepełnosprawności (Pflegegrad 3), ok 165 cm wzrostu i ok.80 kg. Pani M. choruje na cukrzyce i demencje starczą, porusza się za pomocą wózka, przy lepszych dniach jest w stanie parę kroków przejść. W opiekę nad p. M. jest zaangażowany Pflegedienst.

Pani M. jest bardzo spokojna oraz powściągliwą osoba potrzebującą wsparcia, potrzebująca kogoś kto wprowadzi w jej domu normalny tryb dnia przygotuje zdrowe i smaczne posiłki.

 

OPIS DOMU:

Pani M. mieszka w domu jednorodzinnym. Na parterze mieści się sypialnia Pani Marie, pokój gościnny z telewizorem, kuchnia, łazienka i pralnia. Na piętrze mieszczą się dwie sypialnie pokój telewizyjny oraz łazienka. Tak wiec do dyspozycji opiekunki będzie osobna łazienka, pokój telewizyjny oraz łącze internetowe.

 

W budynku obok domu podopiecznej mieści się włoska lodziarnia, natomiast na przeciw pizzeria. Sklep REWE, apteka, bank są w miejscowości oddalone o 10 minut drogi pieszej.

 

OPIS OPIEKUNKI:

Kobieta z doświadczeniem w opiece, z dobra znajomością języka niemieckiego umiejąca poprowadzić dom oraz zająć się chora na demencje podopieczną.

Początek zlecenia: końcówka czerwca

Wynagrodzenie 1250 €

Ta oferta jest w chwili obecnej nieaktualna, zapoznaj się z naszymi pozostałymi ofertami.