Opieka nad samotną Panią od 14.06.2020r. kod miejscowości 55546

 

 

Wsparcia potrzebuje Pani Phillppina Elisabetha 

zamieszkała 55546 Fei-Läubersheim.

Termin wymiany – 14.06.20r.

 

Aktualny stan zdrowia i informacje o  Pani Liesel:

lat 93 lata, 55kg, 150 cm. Pani Liesel posiada orzeczenie o 3 stopniu niepełnosprawności. Choruje na osteoporozę, niewydolność serca, arytmię i nadciśnienie. Jeżeli chodzi o zdrowie psychiczne to jest całkowicie świadoma. Nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się z pomocą rollatora (nie jest możliwe wchodzenie po schodach ). Pani Liesel potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i wstawaniu. W domu dostępny jest toilettenstuhl i wannenlifter.  Jest konieczne całkowite przejęcie  czynności higienicznych przez opiekuna/opiekunkę. Pani raczej nie ma problemów z inkontynencją, ale na noc są zakładane wkładki higieniczne.

Pani Liesel jest osobą miłą, wdzięczną i chętną do współpracy.

Zadania opiekunki:

pomoc w codziennych czynnościach i zajmowanie się domem (pranie, sprzątanie, gotowanie itd.)

Rodzina preferuje kobietę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka może być osobą palącą, ale palenie możliwe tylko na zewnątrz.

Opis domu:

Jest to dom na wsi. Opiekunka dostanie do dyspozycji własny pokój z łóżkiem, stolikiem, radiem, telewizorem, sofą i szafą. Zapewniony jest również dostęp do internetu. Ok. 10 min pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się sklep. W domu również mieszka rodzina (osobne mieszkanie), która codziennie odwiedza Panią Liesel.

 

Więcej informacji o zleceniu  pod nr  tel. 77 4429040 lub 668546354

lub rejestracja poprzez stronę www.prosenior.pl

Polub nas na FB – Pro-Senior  Opieka nad Seniorami w Niemczech