Wyjazd do opieki od zaraz- okolice Dortmundu

Wyjazd do opieki od zaraz? Nie czekaj!

LOKALIZACJA: Castrop-Rauxel  – kameralne miasto w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia (okolice Dortmundu)

OTO KIM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
Pani Elisabeth (91lat.) i Pan Herbert (94lat.) to bardzo cierpliwi i rodzinni ludzie potrzebujący troskliwej opieki. Małżeństwo choruje na demencję. Pani Elisabeth porusza się przy pomocy rollatora (lub na wózku inwalidzkim- podczas np. spacerów), przez co codzienne czynności sprawiają jej trudność. Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach, siadaniu i wstawaniu oraz ubieraniu się. Dodatkowo ma zaburzony rytm snu – budzi się średnio 2-3 razy w ciągu nocy, lecz nie potrzebuje przy tym dodatkowego wsparcia. Pan Herbert natomiast ma problemy ze słuchem.

KOGO SZUKAMY:
Pełnej ciepła i miłości opiekunki z komunikatywnymi bądź dobrymi umiejętnościami języka niemieckiego. Nie musisz posiadać prawa jazdy, gdyż okolica i lokalizacja miejsca sprawiają, że wszystko załatwisz na miejscu. Do Twoich obowiązków należeć będzie pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, takich jak wchodzenie po schodach, siadanie i wstawanie, ubieranie się czy mycie. Pozostałe obowiązki: zajmowanie się gospodarstwem domowym – sprzątanie, prasowanie, mycie naczyń, nakrywanie do stołu itp. Zarówno Pani Elisabeth, jak i Pan Herbert lubią grać w gry planszowe oraz chodzić na spacery.

 

INFORMACJI O PLANOWANYM POCZĄTKU ZLECENIA i WYNAGRODZENIU UDZIELAMY TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU 77 4428338 LUB 668546354.

MOŻNA RÓWNIEŻ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STORNIE INTERNETOWEJ www.prosenior.pl