Zlecenie do pana Karla w Nieder-Olm (kod 55268) od 31.03.

Opieki i pomocy w codziennych czynnościach potrzebuje Pan Karl  –

  zamieszkały w  Nieder-Olm – kod 55268

 

Aktualny stan zdrowia:
Pan Karl ma  93 lat, waży  80kg, 170cm.wzrostu,  pflegegrad: 3.Choruje na początkową demencję, ma chorą prostatę, przeszedł amputację nogi i od 19 lat żyje bez prawej kończyny. Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach, przejściu z łóżka na wózek, ubieraniu się oraz jedzeniu/piciu. Miewa problemy ze snem. Jest w stanie częściowo zadbać o swoją higienę: umyć twarz, zęby, miejsca intymne, ogolić się oraz zadbać o pielęgnacje dłoni. Potrzebuje jednak wsparcia w umyciu pleców, nogi i stopy. Pan Karl jest harmonijną, spokojną i szczodrą osobą. Lubi grać w gry planszowe, oglądać telewizję (wiadomości) i czytać gazetę.
Co środę o 11:30 przychodzi opieka pielęgniarska, aby umyć Pana Karla.
Krewni odwiedzają Pana Karla 2-3 razy w miesiącu na parę dni.

Zadania i obowiązki opiekunki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie: sprzątanie mieszkania, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie. Pomoc Panu Karlowi w codziennych czynnościach związanych z higieną i poruszaniem się.

Opis domu:
Dom wielorodzinny położony w małym miasteczku. Opiekunka dostaje do dyspozycji własną jednostkę mieszkaniową z łazienką oraz pełnym wyposażeniem: łóżko, stół, TV, radio szafa oraz dostępem do internetu. Najbliższe sklepy znajdują się ok.10 minut drogi od miejsca zamieszkania.

Termin wymiany – 31.03.20r.

Wynagrodzenie – 1300 E/m-c/netto + premia świąteczna+ premie za dłuższe pobyty.