Zlecenie na zastępstwo od 16.12. do małżeństwa w Kelsterbach (okolice Minz)+ Premia

Zlecenie na zastępstwo od 16.12 do   65451 Kelsterbach.

OPIS ZLECENIA-

Aktualny stan zdrowia:
Pani Annemarie, 80 lat, 62kg, 170cm. Choruje na demencję, Alzheimera oraz nadciśnienie. Ma lekkie problemy z orientacją, bywa depresyjna. Ma problemy ze wzrokiem (nosi okulary), słuchem i mową. Porusza się samodzielnie. Potrzebuje pomocy w ubieraniu się, jedzeniu/ piciu. Ma lekkie zaburzenia rytmu spania. Potrzebuje pomocy w higienie osobistej całego ciała. Jest osobą pomocną, wyrozumiałą.
Pan Bernhard
, 82 lat,72kg, 180cm, nadciśnienie. Dobrze się orientuje, nie ma problemów ze słuchem i wzrokiem, ale ma problemy z mową. Porusza się przy pomocy rollatora. Samodzielnie je/pije, ubiera się oraz wchodzi po schodach. Nie ma zaburzeń związanych ze snem.  Jest w stanie samodzielnie zadbać o swoją higienę. Pan Bernhard jest osobą miłą, spokojną. Uwielbia czytać i oglądać wiadomości.

Zadania i obowiązki Opiekunki/Opiekuna:
Sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie. Mycie i prasowanie nie jest obowiązkowe.
Osoba z j. niemieckim na dobrym poziomie, prawo jazdy, osoba niepaląca.

Opis domu:
Dom wielorodzinny. Opiekun/ka dostanie do swojej dyspozycji własne mieszkanie z Internetem, osobną łazienką, łóżkiem, stołem, radiem, TV, kanapą i szafą. Najbliższy sklep znajduje się około 10 minut drogi od domu. Trzy razy w tygodniu przychodzi w odwiedziny rodzina.

 

Więcej szczegółowych informacji o zleceniu otrzymacie Państwo pod nr tel. 774428338

Zapraszamy również na naszą stronę FB

Pro-Senior Opieka nad Seniorami w Niemczech