Zlecenie w Mainz do mobilnego małżeństwa – od 13.12.2019r. + Premia Świąteczna!!!

Zlecenie dla Opiekunki z dobrym j.niemiecki i lubiącą gotować od 13.12.2019r.

Holde-Maria i Hans-Helmut (55127 Mainz)

Aktualny stan zdrowia:

Małżeństwo, oboje w wieku 93 lat, to bardzo serdeczni i dobrze wychowani ludzi. Pani Holde-Maria i jej mąż są sprawni umysłowo i jak na swoje lata również sprawni fizycznie. Bardzo lubią spożywać świeżo ugotowane posiłki.

Pani Holde-Maria porusza sie o własnych siłach, potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu. Choruje na początkową demencję starczą. Miewa problemy z orientacją w terenie, czasie etc. Nosi okulary. Porusza się samodzielnie za pomocą rollatora. Potrzebuje jedynie pomocy przy pielęgnacji stóp i myciu włosów.
Pan Hans-Helmut po upadku ,potrzebuje  pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu etc. (z uwagi na usztywniony łokieć), poza tym jest sprawny. Choruje na cukrzycę. Ma spore problemy ze słuchem, przez co nosi aparat słuchowy, a oprócz tego okulary. Porusza się przy pomocy rollatora. Przesypia całe noce. Potrzebuje pomocy w higienie ciała.

Oboje małżonkowie uwielbiają słuchać muzyki klasycznej. Pan Hans gra na fortepianie, interesują go nowinki kulturalne, natomiast Pani Holde najchętniej spędza swój czas czytając.

Opis domu:

Mieszkanie w wieżowcu na ostatnim 19 piętrze, w dużym 4 -5 pokojowym mieszkaniu z balkonem i przepięknym widokiem na Mainz i Ober-Olm. W wieżowcu jest winda. Do dyspozycji opiekunki jest pokój gościnny z dostępem  do internetu. Najbliższe sklepy to 10 minut piechotą od miejsca zamieszkania.

Zadania i obowiązki opiekunki:
Pomoc  w prowadzeniu gospodarstwa domowego, sprzątaniu, robieniu zakupów, prasowaniu, gotowaniu oraz (częściowo) higienie.

Więcej informacji o zleceniu uzyskacie Państwo dzwoniąc do biura – 774428338