Zlecenie od 03.06.2020r. do małżeństwa w Hagen, kod- 58097

Szukamy Opiekunki lub Opiekuna do małżeństwa mieszkającego w Hagen- kod-58097.

Zlecenie od 03.06.

 

Aktualny stan zdrowia Pani Marianne i Pana Manfreda:

Pani Marianne ma 90 lat, 168 cm wzrostu i waży 60 kg. Choruje na cukrzycę i demencję, w związku z tym traci czasami orientację co do osoby, miejsca i czasu. U Pani Marianny konieczny jest transfer z łóżka na wózek, gdyż Pani jest częściowo sparaliżowana. Jest też potrzebna 2 osoba, która panią ubierze. Pani cierpi na inkontynencję, dlatego zakładane są pieluchy.

Pan Manfred ma 90 lat, 184 cm wzrostu i waży 75 kg. Choruje na demencję i jest po amputacji nogi. Pan Manfred porusza się na wózku inwalidzkim, sam potrafi przejść z wózka na łóżko. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu się. Pan również  cierpi częściowo na inkontynencję i zakładane są pieluchy.

Do Grundpflege przyjeżdża 2 razy dziennie Pflegedienst . Opiekunka pomagałaby wtedy przy higienie. Małżeństwo jest bardzo towarzyskie i oboje interesują się podróżami.

Zadania opiekunki:  Pomoc w codziennych czynnościach, zajmowanie się domem(pranie, sprzątanie, gotowanie itd.).  Rodzina preferuje kobietę z komunikatywną znajomością języka. Opiekunka nie musi posiadać prawa jazdy, może być osobą palącą.

Opis domu:  Jest to dom wielorodzinny w mieście. Opiekunka dostanie do dyspozycji własną powierzchnię mieszkalną z pełnym wyposażeniem. Zostanie zapewniony dostęp do Internetu. W domu można korzystać z basenu i sauny.  Ok. 10 min. Pieszo od miejsca zamieszkania znajduje się możliwość zrobienia zakupów. W pobliżu mieszka rodzina, która odwiedza małżeństwo 1-2 razy w tygodniu.

Zlecenie od 03.06.20r.

Więcej informacji dotyczących zlecenia uzyskacie Państwo pod nr. tel. 668546354 lub 774429040.

Więcej zleceń znajduje się na naszej stronie www.prosenior.pl

Zapisz