Zlecenie w Stuttgarcie dla Opiekunki z prawem jazdy i dobrym niemieckim.

Zlecenie w Stuttgarcie dla Opiekunki z prawem jazdy i dobrym niemieckim.

Opieki potrzebuje Pani Herta.

Aktualny stan zdrowia Pani Herty- (83 lata, 68 kg, 167 cm). Pflegegrad 3,  Pani choruje na niewydolność serca i musi być cały czas podłączona do maszyny tlenowej (opieka medyczna).  Z racji na wiek i związane z tym słabości, porusza się za pomocą  rollatora lub wózka (głównie przy wizytach u lekarza czy wyjściu na spacer, itp.) Pani Herta ma też problemy ze wzrokiem, nosi okulary, a do czytania dodatkowo używa lupy. Pani Herta ma problemy z nietrzymaniem moczu i zakładane są pieluchy. Kobieta cały czas podłączona jest do pompy, w nocy gdy coś się dzieje, zajmuje się tym mąż Pani Herty. Pan Helmut jest sprawny i dużo pomaga przy opiece nad żoną (głównie w higienie). Niestety, ze względu na wiek, potrzebuje pomocy przy żonie doświadczonej Opiekunki .

Zadania opiekunki:

Preferowana jest kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego. Ważne jest by posiadała prawo jazdy. Do zadań będzie należała opieka nad Panią Hertą, pomoc w codziennych czynnościach, niewielka  pomoc przy higienie, jak i zajmowanie się domem.

Opis domu:

Jest to mieszkanie w większym mieście. Opiekunka dostanie do dyspozycji pokój z łóżkiem, szafką, telewizorem i dostępem do internetu. Z panią Hertą mieszka również mąż, który będzie pomagał w opiece.

 

Termin rozpoczęcia zlecenia- luty 2020r.

Więcej informacji o zleceniu pod nr tel. 774428338 lub 668546354